Mikumardi Talu

Korralda järgmine üritus meil!

Kontakt


Mikumardi Talu

Oleme pühendunud piimatootmisele ja pakume kvaliteetseid piimatooteid, mida valmistame armastuse ja hoolikusega meie taluõuel.

Mikumardi talu on perefirma, mille juured ulatuvad aastasse 1950. Oleme juba mitmeid põlvkondi keskendunud piimatootmisele ning omame rikkalikku kogemust selles valdkonnas. Meie eesmärk on pakkuda klientidele värsket, maitsvat ja tervislikku piima, mida saab usaldada.

Meie talu asub maalilises looduskeskkonnas, kus meie lehmad saavad nautida laialdaselt rohelist ja avatud karjamaad. Meie talu lehmad on tervislikud ja õnnelikud ning saavad parimat hooldust ja toitumist. Meie põhimõte on tagada lehmade heaolu ning käsitleda neid austuse ja hoolega.

Kasvatame oma karja hoolikalt valitud tõugudega, et tagada parim piimakvaliteet. Kasutame kaasaegseid tehnoloogiaid ja järgime ranget sanitaarstandardeid, et tagada meie toote kvaliteet ja ohutus.

Lisaks piimale pakume ka külastajatele võimalust näha meie talu tegemisi. Korraldame talutuure ja üritusi, kus saate tutvuda meie lehmadega, õppida rohkem piimatootmise protsessist ning kogeda maapiirkonna võlusid.

meist